Hakkımızda

ARTHOR'A Hoşgeldiniz

ARTHOR otomotiv sanayiinde ticari araçların özel maksatlı üst yapılarının ve dönüşümlerinin tamamlanması konusunda faaliyet gösteren kuruluştur.

ARTHOR OTOMOTİV VE GÜÇ SİSTEMLERİ A.Ş.

 Şirket kurucu ortaklarının 2008 yıllında endüstriyel motor ve marin sektöründe başlayan çalışmaları, 2018 yılından itibaren özel araç imalat alanında devam etmiştir. Gelişen pazar koşullarına uyum sağlayabilmek ve kurumsal müşterilere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla 2008 yılında Arthor A.Ş. kurulmuştur.

Merkezi İstanbul Tuzla-Orhanlı DOSB bulunan fabrikasında faaliyet göstermektedir.

Arthor A.Ş. olarak, hafif ticari araçlarda söz sahibi olan Mercedes Benz, Renault, Ford, Iveco, Volkswagen, Fiat, Citroen, Peugeot ve Man markalı araçların üst yapı çözümlerini mühendislik ve karayolları kanunlarına uygun olarak sunmaktadır.


Firmamız son 2 yılda yapmış olduğu önemli yatırımlarla hafif ticari araç üst yapı konusunda Türkiye’nin önde firmaları arasına girmeyi hedeflemiştir. Yurtiçi hafif ticari araç üstyapı dönüşümlerine ilave olarak yurtdışındaki müşterilerine ve ana üretici firmalara kendi pazarlama imkânları ile özel maksatlı araçlar ve araç dönüşüm kitleri ihraç etmektedir.

Arthor’un ürün gamında endüstriyel motor yedek parça, ambulans, frigorifik araçlar, yol yardım araçları, infomobil ürün teşhir araçları ve filo müşterilerine yönelik özel maksatlı araçlar bulunmaktadır.

Arthor A.Ş. ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikalarına sahiptir. Seri olarak üst yapı imalatını gerçekleştirmiş olduğu araçların Tip Onay Belgelerini TSE, KBA ve VCA gibi onay kuruluşlarından almaktadır.

ARTHOR Üretim Tesisi

Arthor; sahip olduğu uzmanlığı, deneyimi ve ileri teknolojiyi, İstanbul’da, Tuzla – Orhanlı DOSB’de bulunan üretim tesisinde harmanlıyor; iş ortaklarının hayatını kolaylaştıran çözümler sunuyor.

Ürün Geliştirme

Müşterinin ihtiyaçlarına en uygun ürünü sunabilmek adına, en kuvvetli yönümüz olan mühendislik kabiliyetimiz çerçevesinde ürün geliştirme departmanımızın dizayn, prototip araç ve homologasyon çalışmaları büyük önem arz etmektedir.

Kalite Yönetimi

Şirketimizin vizyonu doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini karşılayan, güvenilir ürünleri tasarlar, geliştirir, üretir ve satış sonrası hizmet veririz. Bu doğrultuda; Yönetim Sistemimizin şirket gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi...

Satış Sonrası Hizmetler

Arthor tarafından üst yapısı tamamlanan araçların garanti hizmetleri, ilgili OEM markaların yaygın servis ağı ile sağlanmaktadır.Yetkili servislerin personel, Arthor mühendisleri ve teknik personeli tarafından periyodik olarak eğitilmektedir.